Turning Potential Into Reality

חדשות ועדכונים

15.06.16

קרן ריאליטי שמחה לבשר בדבר רכישת זכויות בקניון ארנה בהרצליה, המשתרע על שטח של כ – 25,000 מ"ר מסחר (לשיווק) ועוד כ – 1,300 חניות תת קרקעיות . 
הקרן רכשה כשליש מסך הזכויות בממכר, מהחברה הציבורית ארנה סטאר גרופ, בשותפות עם הפניקס חברה לביטוח וחברה מקבוצת תדהר.
הרציונאל העיקרי לביצוע העסקה הינו פוטנציאל ההשבחה המהותי של הקניון. 

15.03.16

קרן ריאליטי שמחה לבשר על מכירת הנכס ברחוב הרב קוק בהרצליה, בתמורה לכ – 34 מיליון ₪. הנכס, אשר שמש כמרכזיית תקשורת של 'בזק', נרכש בחודש יולי 2011 בעלות כוללת של כ – 25 מיליון ₪ ונמכר לקבוצת יזמים פרטיים.

במסגרת פעולות ההשבחה קידמה הקרן תב"ע חדשה לשינוי ייעוד המתחם מייעוד תקשורת לייעוד למגורים, תוך הגדלה משמעותית של זכויות הבנייה. כמו כן, צירפה הקרן את החלקה הצמודה לתכנית החדשה, שינתה את שבילי הגישה לנכס והקצתה לעיריית הרצליה שטחים לצורך הקמת גינה ציבורית. בתקופת ההשבחה וכחלק מתפיסת קרן ריאליטי למיצוי הנכס בתקופת הביניים, הושכרה קומת המרתף בנכס, לארגון המתנדבים הלאומי להצלת חיים – 'איחוד והצלה', אשר מקיים בנכס מרכז הדרכה ומקדם הדרכות עזרה ראשונה ללא תשלום. כמו כן, הושכרו מרבית השטחים הנותרים בנכס להקמת מרכז ספורט – 'קרוספיט הרצליה'.

10.03.16

קרן ריאליטי שמחה לבשר על מכירת הנכס ברחוב דונולו הרופא בשכונת עג'מי בתל אביב. הנכס נרכש במכרז של רשות מקרקעי ישראל, ביולי 2013.
במסגרת פעולות ההשבחה פעלה הקרן לקידום תב"ע חדשה, בסמכות ועדה מקומית, להגדלה משמעותית של מספר יחידות הדיור. במקביל לאמור, קיבלה הקרן אישור מרשות מקרקעי ישראל לפיו, בכפוף לאישור התוכנית החדשה וביצוע פרצלציה בשטח, יהא ניתן לרשום את הזכויות בקרקע

20.05.14

קרן ריאליטי שמחה לבשר על מכירת הנכס ששימש בעבר כמרכזיית בזק בשכונת בארבור, ביד אליהו בתל אביב. הנכס נרכש בשנת 2010 מחברת בזק.
במסגרת פעולות ההשבחה שביצעה, פעלה הקרן לקידום תב"ע חדשה, במסגרתה ישונה ייעודו של הנכס ממלאכה ותעשיה לייעוד בשימושים מעורבים של דיור מוגן, מעונות סטודנטים ומסחר, זאת תוך הגדלה משמעותית של זכויות הבנייה מ- 120% לכ- 600% לאחר שינוי הייעוד. כמו כן, כחלק מפעולות ההשבחה, פעלה הקרן להשמשת הנכס בתקופת הביניים, לטובות יוזמות חברתיות וקהילתיות

28.12.15

קרן ריאליטי שמחה לבשר על חתימת עסקה לרכישת זכויות הבעלות במחצית מתחם, בשטח של כ – 20 דונם בחוף הצוק, תל אביב. יתרת הזכויות בנכס הינם בבעלות אשדר חברה לבנייה בע"מ. על חלק מהמגרש בנוי כיום מלון דירות West הכולל כ – 161 יחידות דיור (ב-13 קומות). בימים אלה הקרן החלה לפעול לקידום השבחת הנכס, על-ידי שיפור התכנית הקיימת, תוך שיתוף פעולה עם אשדר.

29.03.16

קרן ריאליטי שמחה לבשר על מכירת הנכס בשדרות ח"ן בהרצליה. הנכס נרכש בדצמבר 2011. במהלך שנת 2014 הקרן פעלה לקידום תב"ע חדשה, בסמכות ועדה מקומית, להוספה משמעותית של מספר יחידות הדיור (מ-19 יחידות דיור ל-32 יחידות דיור).  מימוש הנכס מגלם תשואה על ההון המושקע של כ – 141%.

01.11.15

משכננו החדש ממוקם ברחוב ראול ולנברג 18 א', בניין C, רמת החייל, תל אביב (מספר הטלפון נשאר ללא שינוי)

08.07.14

סביבת ההשקעות המאתגרת של השנים האחרונות דוחפת עוד ועוד משקיעים לתחום הנדל"ן, על רקע זה השלימה באחרונה קרן ריאליטי גיוס של 850 מ' ש' לקרן השלישית שלה, כשהפעם נוטלים בה חלק גם גופים מוסדיים גדולים 

24.12.14

קרן ריאליטי ואקרו נדל"ן מכרו את בית המכס ביפו

24.12.14

הנכס נרכש בשותפות עם חברת הפניקס (חלק ריאליטי כ -66% וחלק הפניקס כ -33%) לאחר הזמנה להציע הצעות שפרסמה אגודת העיתונאים ולאחר מו"מ ממושך ומורכב. בכוונת הרוכשים לפעול להשבחת המתחם, תוך מיצוי הפוטנציאל בהתאם לתכנית המתאר, ולקדם תכנית חדשה לתוספת זכויות למגוון שימושים בהם משרדים ומלונאות, מעבר לזכויות הקיימות לבניית כ- 95 דירות מגורים.

01.06.15

קרן ריאליטי שמחה לבשר על רכישת  מתחם בזק לינקולן בתל אביב. את הרכישה ביצעה הקרן יחד עם משקיע ישראלי פרטי, בעסקה משותפת ובחלקים שווים (50%-50%). על הנכס חלה כיום תב"ע לתעסוקה ובכוונת הקרן לפעול להשבחתו, בין היתר באמצעות קידום תב"ע חדשה, בהתאם לתכנית המתאר של תל אביב, לשימושים מעורבים תוך  הגדלה ניכרת של זכויות בניה.

קרן ריאליטי שמחה לבשר על מימוש הנכס ברחוב המעלות פינת רח' שמואל הנגיד בירושלים. הנכס נמכר לתושב חוץ.
הקרן פעלה לקידום תכנית חדשה, אשר קיבלה זה מכבר את אישור הוועדה המחוזית לתכנון ובניה בירושלים, להגדלה משמעותית של זכויות הבניה בשימוש למגורים ומסחר. התכנית החדשה, המאפשרת זכויות לבנייה בסך כולל של כ - 3,400 מ"ר, הנה לבניין בן 8 קומות, הכולל מסחר בקומת הקרקע וכ - 35 דירות בנות כ  - 2-3 חדרים, תוך שימור חזיתות המבנה הקיים.

08.07.14

קרן ריאליטי שמחה לבשר על חתימת העסקה לרכישת מתחם התקשורת נווה אילן. המתחם נרכש במשותף  (co - investment) עם משקיעי הקרן המוסדיים כאשר חלקם בעסקה הינו 50% ואילו ריאליטי אוחזת ב- 50% הנוספים. בכוונת קרן ריאליטי לפעול למיתוגו מחדש של המתחם כקריית התקשורת הגדולה בישראל וכן להגדלת השימושים והזכויות במקום.

22.12.16

קרן ריאליטי שמחה לעדכנך בדבר רכישת מתחם בית השקם הישן בפתח-תקווה, המשתרע על פני מגרש בשטח של כ – 2,600 מ"ר ועליו מבנה מסחרי בן שתי קומות וזכויות בניה נוספות למגורים (להלן: "הממכר" או "הנכס"), בתמורה לכ – 26 מיליון ₪.